autochodura s.r.o.

PŮJČOVNA DODÁVEK
Autopůjčovna
Půjčovna dodávek s nejširším výběrem
více zde >
Autoservis
AKCE KLIMATIZACE 2020 NA POČKÁNÍ Detekce úniku chladiva a plnění klimatizací…
více zde >
Pneuservis
Kompletní a pohodlné řešení pneu a kol pro Vaše auto. Zajistíme…
více zde >
Automatická převodovka
Automatická převodovka Nefunguje automatická převodovka ve Vašem automobilu správně? Nebo…
více zde >
Renovace náprav
Zabýváme se renovací = repasí = opravy zadních náprav PEUGEOT, CITROËN,…
více zde >
Asistenční služby
Proč právě my? Jak to funguje v případě nehody? Po vytočení tel.čísla 721 721…
více zde >

Automatická převodovka

0303 fajfka
Odstraní 100% staré kapaliny i se škodlivými úsadami
fajfka
Naplní systém novou ATF kapalinou a přidá unikátní kondicionéry
fajfka
Pro klasické automatické převodovky i převodovky CVT, DCT i DSG

PŘED                                   PO
332211


 


BG XPRESS TRANSMISSION FLUID EXCHANGE SYSTEM
PN FES100
xpress-trans-x

Poloautomatický přístroj BG Xpress pro servis automatické převodovky, který za chodu provede výplach systému, odstraní 100% staré kapaliny a zároveň nahradí 100% staré kapaliny novou i s přidáním BG kondicionéru.


BG ATC PLUS
PN 310
PN310

Multispektrální aditivum ATF kapaliny

Profesionální přípravek do automatické převodovky, který několikanásobně zlepšuje vlastnosti nových i starých kapalin. Efektivně ochraňuje systém převodovky při velmi vysoké zátěži (jízda v kolonách), zvyšuje oxidační a termální stabilitu kapaliny, udržuje systém bez úsad, kalů a laků, prodlužuje životnost systému převodovky. Zajišťuje velmi rychlou a snadnou změnu převodu. Předchází a zamezuje únikům kapaliny. Působí na pryžové součásti těsnění, které udržuje měkké a ohebné. Změněná charakteristika působí okamžitě a efekt se dostavuje bezprostředně po aplikaci. Předchází pěnění kapaliny i při sportovní jízdě. Neutralizuje zůstatky oxidace.


BG UNIVERSAL SYNTHETIC ATF
PN 31232
PN31232

Syntetická kapalina pro automatické převodovky

BG UNIVERSAL SYNTHETIC ATF je vynikající volbou pro použití ve všech osobních a užitkových automatických převodovkách. Poskytuje exceletní ochranu převodů a nabízí vyníkající tepelnou stabilitu, ochranu proti opotřebení, vynikající oxidační stabilitu, odolnost vůči pěnění a kontrolu koroze, výjimečně stabilní viskozitu za nízkých teplot a vynikající střihovou stabilitu. To vše zajišťuje dlouhou životnost. 


BG QUICK CLEAN FOR TRANSMISSIONS
PN 106
PN106

Výplach automatické převodovky

Profesionální výplach automatické převodovky, který velmi rychle a efektivně odstraňuje úsady na těle ventilu, z prostoru filtru a dalších součástí automatické převodovky. Je absolutně bezpečný pro všechny součásti převodovky. Odstraňuje úsady z filtru ATF. Zabraňuje znehodnocení nové náplně kapaliny, prodlužuje životnost kapaliny a mechanických součástí automatické převodovky.


BG FULL SYNTHETIC ATF
PN 31432
PN31432

Syntetická kapalina pro automatické převodovky

Vysoce kvalitní kapalina pro použití v mnoha osobních a užitkových převodovkách. Splňuje výkonnostní kritéria většiny výrobců automobilů. Poskytuje ochranu celého systému automatické převodovky a zvýšenou spolehllivost výkonu kapaliny. Je vhodna pro použití v mnoha automatických převodovkách, včetně Mercedes Benz, BMW, FORD, GM, Chrysler a Toyota. Není určeno pro použití v CVTs.


BG UNIVERSAL SYNTHETIC DCT FLUID
PN 31932
PN31932

Syntetická kapalina pro DSG/DCT převodovky

Určen pro použití v mokrých dvouspojkových převodovkách (DCT) nebo přimořazených převodovkách (DSG). Díky svému unikátnímu složení udržuje základní třecí vlastnosti pro všechny synchrony, ložiska i mokré spojky a poskytuje výjimečnou ochranu komponentů i zvýšenou spolehlivost servisu. Není určeno pro použití v CVT, tradičních automatických převodovkách  nebo v převodovkách vybavených suchou spojkou.


BG CVT PLUS
PN 303
PN303

Kondicionér pro CVT kapaliny

Unikátní kondicionér je formulován tak, aby zlepšil vlastnosti nové i použité kapaliny v obou typech řemenovým i řetězových CVT převodovkách, mokrých dvouspojkových převodovkách (DCT) nebo přimořazených převodovkách (DSG). To prodlužuje životnost kapaliny, zabraňuje tvorbě úsad, zlepšuje oxidační stabilitu kapaliny a vlastnosti proti opotřebení. Je kompatibilní se všemi CVT, DCT a DSG kapalinami. Není určeno pro použití v klasických automatických převodovkách. 

Jedno balení 325 ml ošetří až 9l kapaliny nebo 133ml na 3,7 litrů.


BG UNIVERSAL SYNTHETIC CVT FLUID
PN 31832
PN31832

Syntetická kapalina pro CVT převodovky

Plně syntetická kapalinapro všechny typy variátorových (CVT) automatických převodovek, zahrnující i převodovky jako Chrysler/Dodge, Honda, Jeep, Lexus, Mercedes Benz, Mitsubishi, BMW, Nissan, Saturn, Subaru, Toyota a další! Unikátní složení kapaliny efektivně ochraňuje systém při velmi vysoké zátěži (jízda v kolonách), zvyšuje oxidační a termální stabilitu kapaliny, udržuje systém bez úsad, kalů a laků, prodlužuje životnost systému převodovky. Exceletní výkon při nízkých teplotách. Není doporučen pro klasické automatické převodovky. 


BG PXT 2 PERFORMANCE EXCHANGE FOR TRANSMISSIONS AND POWER STEERING
PN PXT2
pxt2x-1

Plně automatický přístroj pro automatické převodovky a posilovače řízení, který za chodu provede výplach systému, odstraní 100% staré kapaliny a zároveň nahradí 100% staré kapaliny novou i s přidáním BG kondicionéru. BG PXT2 také provádí výměnu kapaliny posilovače řízení.