autochodura s.r.o.

PŮJČOVNA DODÁVEK
Autopůjčovna
Půjčovna dodávek s nejširším výběrem
více zde >
Autoservis
AKCE KLIMATIZACE 2020 NA POČKÁNÍ Detekce úniku chladiva a plnění klimatizací…
více zde >
Pneuservis
Kompletní a pohodlné řešení pneu a kol pro Vaše auto. Zajistíme…
více zde >
Automatická převodovka
Automatická převodovka Nefunguje automatická převodovka ve Vašem automobilu správně? Nebo…
více zde >
Renovace náprav
Zabýváme se renovací = repasí = opravy zadních náprav PEUGEOT, CITROËN,…
více zde >
Asistenční služby
Proč právě my? Jak to funguje v případě nehody? Po vytočení tel.čísla 721 721…
více zde >

Brzdový systém

KLKL fajfka
Odstraňuje kontaminovou brzdovou kapalinu
fajfka
Zabraňuje oxidaci a poškození brzdových dílů
fajfka
Maximalizuje výkon brzd
PŘED                   PO
jjjBrzdová kapalina
mmm
Škodlivé úsady a laky, vznikající z degradované a zoxidované brzdové kapaliny, jsou patrné na tomto brzdovém válci. 


vykřičník1BG Brake Servis by měl být proveden každých 50 000 km pro zachování bezpečnosti a plného výkonu systému brzdvykřičník1


BG PF7 BRAKE SERVICE SYSTEM
PN PF7
PNPF7

Speciální přístroj na servis brzdového systému. Provoz kotoučové brzdy vytváří extrémně vysoké teploty, které mohou způsobit rychlou oxidaci brzdové kapaliny. Nový brzdový systém ABS je velmi citlivý na zhoršení kvality kapaliny. Nahromaděné úsady mohou dokonce vést až k vážnému selhání brzdového systému. Z tohoto důvodu nekteří výrobci automobilů dělají pravidelné proplachování a výměnu kapaliny v rámci běžné údržby brzd. Rychle a účinně odstraní veškerou zoxidovanou a korozivní tekutinu z celého brzdového systému. Díky průhlednému ukazateli na přístroji vidí technik, kdy je třeba kapalinu doplnit, aby nedošlo k selhání jednotky během provozu. Použitá brzdová kapalina je zachycena a obsažena v 9,5litrů nádobě, která je vhodná pro skladování, dokud nedojde k recyklaci kapaliny. 


BG 413 NON-CHLORINATED BRAKE CLEANER
PN 413
PN413

Čistič povrchů a brzdových bubnů

Rychlý a efektivní čistící sprej k čištění, bubnů, kotoučů, pružin, atd. v brzdové soustavě. Neobsahuje chlorfluorkarbony. Velmi silný účinek se sníženou spotřebou.


BG BRAKE FLUID TEST STRIPS
PN PF910
PNPF910

Testovací proužky brzdové kapaliny

BG testovací proužky brzdové kapaliny jsou ideální způsob, jak na místě zjistit stav brzdové kapaliny a její provozuschopnost. 


BG BRAKE LUBE
PN 608BK
PN608BK

Vysokoteplotní mazivo na brzdové třmeny

BG Brake Lube je skutečně unikátní, víceúčelová vazelína, která představuje nejvyspělejší technologii v mazání. Její vlastnosti se výborně uplatní v automobilovém průmyslu, námořní dopravě a průmyslu, ve vysokých nebo nízkých teplotách, za mokra i sucha, pro lehká i těžká břemena. BGSS 2000 je možné kombinovat s jinými plastickými mazivy na bázi lithiového mýdla. Je plně kompatibilní s širokou škálou těsnících materiálů jako jsou Hytrel, Viton a Neopren.Klasifikace GC LB.
BG Brake Lube je v balení 5ml. 


BG STOP SQUEAL
PN 860
BG860

Proti pískání brzdových destiček

Vynikající a absolutně bezpečný přípravek, který efektivně eliminuje pískání a chvění brzdových destiček. Přípravek penetruje do materiálu brzdových destiček, kde zabraňuje tvorbě chvění a zastaví nebo velmi výrazně redukuje nežádoucí zvuky. Speciální impregnace redukuje přilepování destičky k rotoru. Splňuje bezpečnostní standarty Motor Vehicle Safety Standard no. 105-83 – hydraulic brake system.


BG BRAKE FLUID CONDITIONER
PN 827
PN827

V průběhu času dochází k degradaci brzdové kapaliny, což snižuje brzdný výkon a ohrožuje systém korozí. Postupující koroze může zapříčinit selhání brzdového systému. BG Brake Fluid Conditioner zajistí optimální výkon brzdové kapaliny, zabrání její degradaci, zvýší její výkon a zabrání tvorbě koroze v systému. Obnovuje výkon starší kapaliny. Snadná aplikace. Určena pro brzdové kapaliny DOT 3, DOT 4, DOT 4 LV, Super/Ultra DOT 4, DOT 5.1.