autochodura s.r.o.

PŮJČOVNA DODÁVEK
Autopůjčovna
Půjčovna dodávek s nejširším výběrem
více zde >
Autoservis
AKCE KLIMATIZACE 2020 NA POČKÁNÍ Detekce úniku chladiva a plnění klimatizací…
více zde >
Pneuservis
Kompletní a pohodlné řešení pneu a kol pro Vaše auto. Zajistíme…
více zde >
Automatická převodovka
Automatická převodovka Nefunguje automatická převodovka ve Vašem automobilu správně? Nebo…
více zde >
Renovace náprav
Zabýváme se renovací = repasí = opravy zadních náprav PEUGEOT, CITROËN,…
více zde >
Asistenční služby
Proč právě my? Jak to funguje v případě nehody? Po vytočení tel.čísla 721 721…
více zde >

Diferenciály a převodovky

1313

fajfka
Používá specializované zařízení pro odstranění starého, degradovaného oleje a nečistot
fajfka
Naplní systém vysoce kvalitním převodovým olejem se speciálním složením
fajfka
Prodlužuje provozní životnost
fajfka
Udržuje kritické komponenty čisté bez úsad při extrémních teplotních a zátěžových podmínkách

Degradované mazivo způsobuje vážné poškození součástí.
020222
Tvrdé úsady zkracují životnost komponentů. 
030333
BG servis diferenciálů a převodovek udržuje komponenty bez úsad.
0404444

vykřičník1BG servis posilovače řízení by měl být proveden každých 50 000km, aby se zabránilo nákladným opravám vykřičník1


BG DRIVE LINE SERVICE CENTER
PN 939
pn939PN

Jedinečný přístroj na současném trhu. Poskytuje rychlý, snadný a čistý způsob výplachu a výměny olejů z diferenciálů i manuálních převodovek. Jedinečná sonda umožňuje okamžité přepínání z režimu odsávání do režimu plnění novou kapalinou nebo přidání speciálního aditiva během několika sekund. Silné zubové čerpadlo umožnuje efektivně pracovat i s oleji s vysokou viskozitou (degradované staré oleje) v nízkých teplotách. 


BG ULTRA-GUARD FULL SYNTHETIC GEAR LUBRICANT
PN 75032
bg75032

Syntetický převodový olej klasifikace API GL-5, SEA 75W-90 zajišťuje plnou ochranu převodů, ložisek a ozubení. Může být použit v klasických převodech a diferenciálech, ale i tam, kde je vyžadována aditivace pro samosvorné diferenciály(LS). Je formulovaný pro zajištění velmi vysoké termální stability, k ochraně těsnění. Zajišťuje tichý snadný chod, nepřekonatelnou ochranu proti opotřebení a korozi. Jak bylo prokázáno v testu L60 (300hodin), kde překonal výkon ostatních převodových olejů. 


BG ULTRA-GUARD LS
PN 75132
pn75132

Zcela unikátní, plně syntetický převodový olej SAE 75W-90 se speciální přísadou BG 328. Vytváří vysoce odolný film, který zabraňuje slepování/prokluzování LS diferenciálů, "škubání" a tvorbě nežádoucích zvuků. Snižuje opotřebení, prodlužuje životnost oleje. Zajišťuje klidný a tichý chod diferenciálů a převodovek, hladké a snadné řazení. Eliminuje chvění po celou dobu životnosti oleje. Zaručuje velmi vysokou termální stabilitu v širokém spektru operačních teplot. Exceletní výkon při vysokých i nízkých teplotách, bod tuhnutí - 40°C ! ! ! Pro převodovky, diferenciály a samosvorné diferenciály. 


BG SYNCRO SHIFT II
PN 79232
pn79232

Převodový olej SAE 75W-80 poskytuje vynikající výkon a ochranu ve velmi širokém spektru operačních teplot. Má vynikající střihovou stabilitu a nízkoteplotní výkon. Zajišťuje velmi hladké a snadné řazení i při studených startech. Obzvláště vhodný u vozů, kde je problém s řazením 1.převodového stupně. Plně kompatibilní s klasifikacemi: GM Auto Trak I a II, GM Versa Trak, GM Synchromesh, GM PN 12345349, PN 8886 1950, Mopar P/N 05016796AB, Ford PN D80Z19C547A, ESRY 19C547A, Honda Dual Pump, Honda Dual Pump II, Honda VTM 4, MB PN 900260315.


BG MGC MULTI-GEAR CONCENTRATE
PN 325
pn325

Multispektrální aditivum pro převodovky

Profesionální přídavek do převodového oleje. Vytváří velmi silný film, který extrémně snižuje tření, snižuje teplotu v převodovce, snižuje opotřebení komponentů, odstraňuje chvění a nežádoucí zvuky. Zajišťuje velmi snadné a hladké řazení. Prodlužuje životnost převodového oleje. Snižuje náklady na údržbu. Použití do všech manuálních převodovek, reduktorů a diferenciálů.
Jedno balení 177 ml do 1,9 litrů oleje.


BG UNIVERSAL MGC MULTI-GEAR CONCENTRATE
PN 328
pn328

Multispektrální aditivum do převodovky

Je profesionální přípravek do převodového oleje. Vytváří velmi silný film, který extrémně snižuje tření, snižuje teplotu v převodovce, snižuje opotřebení komponentů, odstraňuje chvění a nežádoucí zvuky. Zajišťuje velmi snadné a hladké řazení. Prodlužuje životnost převodového oleje. Snižuje náklady na údržbu. Použití do všech manuálních převodovek, reduktorů a diferenciálů. 

Jedno balení 177ml do 1,9litrů oleje nebo doporučený poměr je 10% přípravku v objemu náplně.