autochodura s.r.o.

PŮJČOVNA DODÁVEK
Autopůjčovna
Půjčovna dodávek s nejširším výběrem
více zde >
Autoservis
AKCE KLIMATIZACE 2020 NA POČKÁNÍ Detekce úniku chladiva a plnění klimatizací…
více zde >
Pneuservis
Kompletní a pohodlné řešení pneu a kol pro Vaše auto. Zajistíme…
více zde >
Automatická převodovka
Automatická převodovka Nefunguje automatická převodovka ve Vašem automobilu správně? Nebo…
více zde >
Renovace náprav
Zabýváme se renovací = repasí = opravy zadních náprav PEUGEOT, CITROËN,…
více zde >
Asistenční služby
Proč právě my? Jak to funguje v případě nehody? Po vytočení tel.čísla 721 721…
více zde >

Olejový systém

4566

fajfka 
BG EPR (PN 109E) dramaticky navrátí kompresní tlaky, odstraní úsady z pístních kroužků, odstraní úsady ze všech kanálků a tím ochrání hydraulické komponenty motoru jako jsou zdvihátka a turbomychadla
fajfka
BG MOA (PN 110E) zachová plný výkon motorového oleje v těch nejnáročnější provozních podmínkách, zabrání tvorbě úsad v motoru
fajfka
BG 44K (PN 208E) udrží kompletně palivový systém

Pravidelná údržba s BG GDI Performance Servise předchází možným problémům s jízdními vlastnostmi jako je snížení výkonu, klepání, nepravidelný chod motoru a vysoká spotřeba paliva.
GDI_logo


BG EXTENDED LIFE MOA
PN 115
pn115

BG 115 je 100% syntetické, multispektrální aditivum motorových olejů pro zážehové (benzínové) motory. 

Obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků. Unikátní složení výrazně zvyšuje oxidačně-termální stabilitu oleje, udržuje stálost viskozity, zabraňuje zakarbonování pístních kroužků a tvorbě laků a kalů. Zajišťuje minimální opotřebení součástí motoru i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Snižuje spotřebu oleje a emise. Velmi vysoké TBN ochraňuje součásti motoru před vznikem koroze. Zvyšuje výkon motorových olejů až o 315%.


BG DOC
PN 112
pn112

Multispektrální aditivum motorových olejů pro vznětové motory
Obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků. Výrazně prodlužuje životnost motorového oleje a součástí motoru. Vytváří velmi silný mazací film, který výrazně snižuje tření a zabraňuje vzniku opotřebení i při velmi nízké hladině motorového oleje v motoru. Má obrovskou oxidační a termální stabilitu, která zabraňuje houstnutí a degradaci motorového oleje. Udržuje motor bez úsad. Velmi vysoké TBN ochraňuje součásti motoru před vznikem koroze. Zvyšuje výkon motorových olejů až o 315%.

BG DOC je kompatibilní se všemi druhy motorových olejů, včetně minerálních a syntetických. Do nového oleje jendo balení 325ml na 4-6l motorového oleje.


BG MOA ENGINE OIL SUPPLEMENT
PN 110
pn110

Multispektrální aditivum motorových olejů pro zážehové (benzínové) motory, obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků. Výrazně prodlužuje životnost motorového oleje a součástí motoru. Vytváří velmi silný mazací film, který výrazně snižuje tření a zabraňuje vzniku opotřebení i při velmi nízké hladině motorového oleje v motoru. Má obrovskou oxidační a termální stabilitu, která zabraňuje houstnutí a degradaci motorového oleje. Udržuje motor bez úsad. Velmi vysoké TBN ochraňuje součásti motoru před vznikem koroze. Zvyšuje výkon motorových olejů až o 315%. Vynikající pro údržbu benzínových motoru s přímým vstřikováním. 
Do nového oleje jedno balení 325 ml na 4-6 litrů motorového oleje.


BG ENGINE PERFORMANCE CONCENTRATE
PN 1166
pn1166

Kondicionér motocyklových olejů / Vylepšené složení pro motocykly

Přípravek pro motocykly. Používá se při každé výměně motorového oleje. BG Engine Performance Concentrate zvyšuje a prodlužuje účinnost detergentů, dispergátorů, inhibitorů koroze, antioxidantů a přísad proti opotřebení motorového oleje. Pomáhá udržovat čistotu motoru při náročných provozních podmínkách. Poskytuje vynikající kontrolu tření a ochranu před extrémním tlakem na součásti motoru při delším provozu při vysokých teplotách. Pomáhá udržovat výkon a prodlužovat životnost mokrých spojek. Přípravek může být také použit mezi výměnami oleje pro zvýšení výkonnosti motorového oleje. Je kompatibilní se syntetickými i minerálními oleji.

Jedno 177 ml balení ošetří až 4 litry oleje (poměr 1:20)