autochodura s.r.o.

PŮJČOVNA DODÁVEK
Autopůjčovna
Půjčovna dodávek s nejširším výběrem
více zde >
Autoservis
AKCE KLIMATIZACE 2020 NA POČKÁNÍ Detekce úniku chladiva a plnění klimatizací…
více zde >
Pneuservis
Kompletní a pohodlné řešení pneu a kol pro Vaše auto. Zajistíme…
více zde >
Automatická převodovka
Automatická převodovka Nefunguje automatická převodovka ve Vašem automobilu správně? Nebo…
více zde >
Renovace náprav
Zabýváme se renovací = repasí = opravy zadních náprav PEUGEOT, CITROËN,…
více zde >
Asistenční služby
Proč právě my? Jak to funguje v případě nehody? Po vytočení tel.čísla 721 721…
více zde >

Plastická maziva


BG SPECIAL HCF GREASE
PN 605
pn605

Unikátní plastické mazivo určené pro nejnáročnější podmínky, jako jsou prašné prostředí, v přítomnost soli, slané vody, chemikálií a s dalšími látkami, které klasická plastická maziva degradují. Voděodolné víceúčelové mazivo pro klasické i vysoké operační teploty. Má velmi vysoký bod skápnutí 260°C. Pro konvenční ložiska, vysokorychlostní kuličková ložiska, vedení, posuvy, točny, podvozky, čepy a další aplikace. Vyznačuje se vysokou mechanickou stabilitou a vynikající ochranou před působení rzi a koroze.
Speciální složení plastického maziva BG 605 – SPECIAL HCF GREASE není plně kompatibilní s běžnými plastickými mazivy a je doporučeno před aplikací pečlivě odstranit staré mazivo z mazaných součástí.


BG SLC MULTI-PURPOSE GREASE
PN 607
pn607

Plastické mazivo určené pro mazání ve vysokých teplotách. Lithiový komplex poskytuje výjimečnou mechanickou stabilitu. Minimální bod skápnutí 260°C.


BG SS 2000 LUBRICATING GREASE
PN 608
pn608

BG SS 2000 je skutečně unikátní, víceúčelové plastické mazivo, které představuje nejvyspělejší technologii v oblasti plastických maziv. Jeho vlastnosti se výborně uplatní v automobilovém průmyslu, námořní dopravě a průmyslu. Ideální použití ve vysokých nebo nízkých teplotách, za mokra i sucha, pro lehká i těžká břemena. Je možné kombinovat s jinými plastickými mazivy na bázi lithiového mýdla. Je plně kompatibilní s širokou škálou těsnících materiálů jako jsou Hytrel, Vitron a neopren.


BG SS 2000 LUBRICATING GREASE
PN 608 LS
pn608ls

Nové balení do BG aplikátoru

Skutečně unikátní vysoko teplotní plastické mazivo na mazání brzdových třmenů. Představuje nejvyspělejší technologii v oblasti plastických maziv. Jeho vlastnosti se výborně uplatní v automobilovém průmyslu, námořní dopravě.  Ideální použití ve vysokých nebo nízkých teplotách, za mokra i sucha.