autochodura s.r.o.

PŮJČOVNA DODÁVEK
Autopůjčovna
Půjčovna dodávek s nejširším výběrem
více zde >
Autoservis
AKCE KLIMATIZACE 2020 NA POČKÁNÍ Detekce úniku chladiva a plnění klimatizací…
více zde >
Pneuservis
Kompletní a pohodlné řešení pneu a kol pro Vaše auto. Zajistíme…
více zde >
Automatická převodovka
Automatická převodovka Nefunguje automatická převodovka ve Vašem automobilu správně? Nebo…
více zde >
Renovace náprav
Zabýváme se renovací = repasí = opravy zadních náprav PEUGEOT, CITROËN,…
více zde >
Asistenční služby
Proč právě my? Jak to funguje v případě nehody? Po vytočení tel.čísla 721 721…
více zde >

Posilovač řízení

SLKSLK fajfka
Používá bezpečný a vysoce efektivní přípravek pro odstranění úsad, rozpadlých částeček těsnění a laků ze systému posilovače řízení
fajfka
Odstraňuje starou kapalinu
fajfka
Naplní systém kapalinou se speciálním složením, která sníží tření v systému a tím i teplotu, což vede k ochraně životně důležitých součástí

Patrné drážky opotřebení vnitřního systému kontaminovanou kapalinou.
8888
Poškozené těsnění na válci posilovače řízení.
9999999

vykřičník1BG servis posilovače řízení by měl být proveden každých 50 000km , aby se zabránilo nákladným opravám vykřičník1


BG POWER STEERING SERVICE CENTER
PN 937
pn937

BG Power Steering Service Center poskytuje pozoruhodně efektivní vyčištění vnitřního systému posilovače řízení. Z celého systému posilovače řízení odstraní úsady, odstraní 100% staré kapaliny a naplní novou kapalinou. Jednoduchý servis bez složité mechanické procedury a úniku kapaliny.Obsahem staré kapaliny jsou kovové součásti, které obrušují součásti PSF, jejich odstranění prodlouží životnost a zajistí bezproblémové řízení. 


BG POWER CLEAN
PN 332
pn332

Servis posilovače řízení – minerální kapalina

Unikátní kapalina s trojnásobnou životností, která podporuje výplach systému posilovače řízení a zároveň slouží jako náplň posilovače řízení. Speciálně vytvořená pro snížení opotřebení čerpadla a celého systému. Obsahuje čistící komponenty, odstraňuje nežádoucí zvuky a škubání, zabraňuje pěnění kapaliny a vytváření vysokých teplot v systému. Vysoký viskozitní index a termální stabilita pro vynikající výkon v extrémních teplotách.


BG QUICK CLEAN FOR POWER STEERING
PN 108
pn108

Servis výplachu posilovače řízení

Bezpečný a vysoce efektivní přípravek pro odstranění úsad ze systému posilovače řízení. Odstraňuje úsady z čerpadla, ozubení, vedení a ventilů. Prodlužuje životnost a zamezuje opotřebení.

Výrobek je určen pro použití v přístroji BG Power Steering Service Center, PN 937.


BG POWER STEERING CONDITIONER
PN 330
pn330

Multispektrální aditivum kapaliny posilovače řízení

Speciálně vytvořený přípravek pro prevenci a zastavení úniků kapaliny, zajišťuje hladký chod a eliminuje nežádoucí zvuky a "škubání" posilovače řízení. Zvyšuje výkon kapaliny, čistí a udržuje čisté vnitřní pružiny a ventily, předchází lepení (váznutí), snižuje opotřebení součástí posilovače řízení. Zabraňuje vysychání a srážení kapaliny v posilovači řízení.
Jedno balení 177 ml do nádržky posilovače řízení. Nepřekračujte maximální objem.


BG UNIVERSAL SYNTHETIC POWER STEERING FLUID
PN 334
pn334

Servis posilovače řízení – syntetická kapalina

Unikátní syntetická kapalina pro vozy VW Group a další automobily, které mají předepsanou syntetickou kapalinu. Kapalina s trojnásobnou životností, která podporuje výplach systému posilovače řízení a zároveň slouží jako náplň posilovače řízení. Speciálně vytvořená pro snížení opotřebení čerpadla a celého systému. Obsahuje čistící komponenty, odstraňuje nežádoucí zvuky a škubání, zabraňuje pěnění kapaliny a vytváření vysokých teplot v systému. Vysoký viskozitní index a termální stabilita pro vynikající výkon v extrémních teplotách.
Může být použita v posilovačích řízení vybavených elektrickým asistentem posilovaču řízení (EPS)