autochodura s.r.o.

PŮJČOVNA DODÁVEK
Autopůjčovna
Půjčovna dodávek s nejširším výběrem
více zde >
Autoservis
Nabízíme profesionální servis pro Váš vůz(nemontujeme díly…
více zde >
Pneuservis
Kompletní a pohodlné řešení pneu a kol pro Vaše auto. Zajistíme…
více zde >
Automatická převodovka
Automatická převodovka Nefunguje automatická převodovka ve Vašem automobilu správně? Nebo…
více zde >
Renovace náprav
Zabýváme se renovací = repasí = opravy zadních náprav PEUGEOT, CITROËN,…
více zde >
Asistenční služby
Proč právě my? Jak to funguje v případě nehody? Po vytočení tel.čísla 721 721…
více zde >

Půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek

Máme k dispozici rozsáhlý vozový park, který kromě osobních vozidel k pronájmu zahrnuje i užitkové automobily. Půjčovna dodávek funguje obdobně, jako půjčovna osobních automobilů. Je určena soukromým osobám i podnikatelům, kteří potřebují dodávku pro krátkodobý provoz, např. v případě poruchy na jejich voze, na stěhování, převoz objemnějších předmětů z prodejny apod. Půjčovna užitkových vozidel se postará o okamžité pokrytí náhlých potřeb každého klienta, a to v rekordním čase.

Půjčovna užitkových aut přináší mnoho výhod

Půjčovna dodávek Havířov je výhodná jak z hlediska úspory financí na krátkodobý pronájem užitkového vozidla, tak i z hlediska perfektního technického stavu, o který se nemusíte starat sami, ale zajistíme ho pro vás my. Další výhodou využití půjčovny dodávek je i to, že jsme vám k dispozici kdykoli, kdy potřebujete pokrýt nedostatek vlastních vozidel nebo v případě náhlé poruchy vaší dodávky. Pro mnoho živnostníků totiž provozuschopnost dodávky znamená základní podporu jejich podnikání.

Půjčení dodávky

Půjčení dodávky zahrnuje i povinné ručení, samozřejmostí je i dálniční známka a perfektně udržovaný interiér i exteriér dodávky pro maximální komfort. Pro náročné zákazníky máme připraveny i užitková vozidla s příplatkovou výbavou.

Naše užitková vozidla je možné si zapůjčit jak na hodinu (200.- bez DPH), tak i dlouhodobě.

 

Disponujeme opravdu širokým výběrem dodávek všech velikostí, a to včetně vozidel s tažným zařízením. V našem vozovém parku najdete dodávky značky Volkswagen.

Půjčovna dodávek Havířov

Je-li vaším bydlištěm či pracovištěm Havířov a okolí, je vám půjčovna užitkových vozidel plně k dispozici. Náš vozový park je udržovaný ve špičkové formě, samozřejmostí je i zajištění pravidelných kontrol všech našich vozidel.

 

Potřebujete-li spolehlivý užitkový vůz na krátkodobý i dlouhodobý pronájem, je naše půjčovna dodávek připravena okamžitě pokrýt vaše aktuální potřeby. Vozový park v prvotřídním stavu, rychlé vyřízení formalit a osobní přístup ke každému klientovi jsou naší doménou, proto se na nás neváhejte obrátit kdykoli, kdy vám váš vůz vypoví službu, nebo potřebujete jednorázovou výpomoc apod. Rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům a na základě bohatých zkušeností doporučíme vozidlo na míru.  

 

Půjčovna užitkových aut Autochodura sídlí v Havířově.