autochodura s.r.o.

PŮJČOVNA DODÁVEK
Autopůjčovna
Půjčovna dodávek s nejširším výběrem
více zde >
Autoservis
AKCE KLIMATIZACE 2020 NA POČKÁNÍ Detekce úniku chladiva a plnění klimatizací…
více zde >
Pneuservis
Kompletní a pohodlné řešení pneu a kol pro Vaše auto. Zajistíme…
více zde >
Automatická převodovka
Automatická převodovka Nefunguje automatická převodovka ve Vašem automobilu správně? Nebo…
více zde >
Renovace náprav
Zabýváme se renovací = repasí = opravy zadních náprav PEUGEOT, CITROËN,…
více zde >
Asistenční služby
Proč právě my? Jak to funguje v případě nehody? Po vytočení tel.čísla 721 721…
více zde >

Sací systém

1233

fajfkaOdstraňuje úsady ze sacího systému
fajfka
Snižuje emise
fajfka
Navrací výkon motoru
fajfka
Snižuje spotřebu paliva a zajišťuje jeho efektivní využití
fajfka
Ostraňuje úsady z EGR systému
fajfka
Bezpečný pro filtry pevných částic DPF

Nahromaděné úsady u vstupu EGR do sacího systému
20180921_165904
Čistý vstup EGR po BG servisu

BG DIESEL ISC
PN 25532E
pn25532

Dekarbonizace sacího systému

BG Diesel Induction System Cleaner je zcela jedinečný přípravek, který velmi efektivně odstraňuje úsady ze sacího systému a sacích ventilů u dieselových motorů.
V sacím systému je nakumulováno obrovské množství karbonu, který snižuje průchod vzduchu do motoru. Sedla sacích ventilů jsou také znečištěna velkým množstvím karbonových úsad. Tyto úsady omezují výkon motoru, zvyšují spotřebu a emise.
Tento jedinečný servis zcela obnovuje celou funkci sacího systému během několika minut. Úsady se vlivem chemicko-technické reakce přemění v plynné skupenství a odchází bezpečně výfukovou cestou. Je zcela bezpečný pro všechny součásti palivového a výfukového systému.


BG 244 DIESEL FUEL SYSTEM CLEANER

PN 244
pn244

Profesionální přípravek na dekarbonizaci spalovacího a vstřikovacího systému se 100% účinností

Obnovuje výkon vstřikovacího systému, odstraňuje nejhouževnatější úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, filtru pevných částic a katalyzátoru. Zaručuje zvýšenou efektivitu využití paliva, snižuje spotřebu paliva, zvyšuje výkon motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému, filtru pevných částic a katalyzátoru.

Jedno balení 325ml každých 15 000km na jednu palivovou nádrž (max 75l nafty).


BG 109 EPR

PN 109
pn109

Profesionální výplach motoru se 100% účinností

Revoluční složení přípravku zaručuje vysoce efektivní a velmi silný účinek. Velmi rychle odstraňuje veškeré houževnaté úsady, kaly a laky z pístních kroužků a kompletního olejového prostoru v motoru. Navrací zpět kompresní tlaky, výkon motoru, snižuje emise. Zabraňuje poškození olejové pumpy a těsnění. Plně bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru.

Při výměně oleje jedno balení 325 ml na 4-6 litrů motorového oleje


BG 245 PREMIUM DIESEL FUEL SYSTEM CLEANER

PN 245
pn245

Odstraňuje nejhouževnatější úsady z vnitřku vstřikovačů, vstřikovacího čerpadla, spalovacího prostoru, ventilů, filtru pevných částic a katalyzátoru. Maže vstřikovače a palivové čerpadlo. Navrací výkon motoru, zlepšuje studené starty, zajišťuje klidný chod motoru. Neobsahuje alkohol. Zaručuje zvýšenou efektivitu využití paliva a tím snižuje jeho spotřebu. Několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému, filtru pevných částic a katalyzátoru. Nová technologie i nové složení, vhodné především pro nejmodernější vysokotlaké vznětové motory (HPCR).

Jedno balení 325 ml každých 15 000 km na jednu palivovou nádrž (max. 75 l nafty).


BG DOC

PN 112
pn112

Multispektrální aditivum motorových olejů pro vznětové motory

 Obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků. Výrazně prodlužuje životnost motorového oleje a součástí motoru. Vytváří velmi silný mazací film, který výrazně snižuje tření a zabraňuje vzniku opotřebení i při velmi nízké hladině motorového oleje v motoru. Má obrovskou oxidační a termální stabilitu, která zabraňuje houstnutí a degradaci motorového oleje. Udržuje motor bez úsad. Velmi vysoké TBN ochraňuje součásti motoru před vznikem koroze. Zvyšuje výkon motorových olejů až o 315%.

BG DOC je kompatibilní se všemi druhy motorových olejů, včetně minerálních a syntetických. Do nového oleje jendo balení 325ml na 4-6l motorového oleje.