autochodura s.r.o.

PŮJČOVNA DODÁVEK
Autopůjčovna
Půjčovna dodávek s nejširším výběrem
více zde >
Autoservis
AKCE KLIMATIZACE 2020 NA POČKÁNÍ Detekce úniku chladiva a plnění klimatizací…
více zde >
Pneuservis
Kompletní a pohodlné řešení pneu a kol pro Vaše auto. Zajistíme…
více zde >
Automatická převodovka
Automatická převodovka Nefunguje automatická převodovka ve Vašem automobilu správně? Nebo…
více zde >
Renovace náprav
Zabýváme se renovací = repasí = opravy zadních náprav PEUGEOT, CITROËN,…
více zde >
Asistenční služby
Proč právě my? Jak to funguje v případě nehody? Po vytočení tel.čísla 721 721…
více zde >

Speciální produkty

BG servis palivového systému, senzoru váhy vzduchu, EGR systému a EGR ventilu
SPECCC

BG FUEL SYSTEM DRIER
PN 280
pn280

Odstranění vody z paliva

BG Fuel System Drier je speciální látka, která rychle a účinně odstraňuje vlhkost z palivového systému. Zajišťuje snadnější startování za studeného počasí, zabraňuje zmrazení palivové potrubí tím, že absorbuje vlhkost vytvořenou z kondenzace v palivové nádrži. Bezpečné pro použití v jakémkoliv motoru se vstřikováním paliva i karburátorem. Bezpečný pro katalyzátor.

Zážehový motor - jedno balení 355ml do palivové nádrže max 70 litrů. 
Vznětový motor do 3,5cm3 - 8ml přípravku na litr nafty. 
Vznětový motor nad 3,5cm3 - jedno balení 355ml na 200litrů nafty.BG CF5

PN 203
pn203

Dekarbonizace spalovacího a vstřikovacího systému. Stabilizátor paliva.

BG 203 CF5 Fuel System Cleaner je jedinečný hi-gh-tech přípravek, určen pro kontrolu úsad po celou dobu životnosti motoru. Přidává se do palivové nádrže vozidla každých 8 000km. BG CF5 udrží vstřikovací systém, ventily a spalovací komoru čisté a bez nebezpečných usazenin. Udržuje výkon motoru  "jako nový". To zabraňuje tvorbě rzi a koroze. Stabilizuje palivo po dobu 6 měsíců a předchází jeho degradaci. Chrání proti škodlivým účinkům etanolu. Bezpečný pro katalyzátory alambda sondy.  

Jedno balení 325ml vystačí na 57 litrů paliva, přidává se každých 6 000-8 000km.BG ISC INDUCTION SYSTEM CLEANER

PN 211
pn211

Dekarbonizace EGR systému

BG ISC Induction System Cleaner je unikátní přípravek, který velmi efektivně během několika minut odstraňuje veškeré úsady z EGR systému. I zcela neprůchodný EGR systém zbaví veškerých úsad a navrátí mu původní výkon. Pomocí speciálního přístroje s difúzním zařízením, které se namontuje místo EGR ventilu, se přípravek aplikuje do systému. Pro kompletní vyčištění by měl být výrobek BGISC použít ve spojení s přípravkem BG44K  (PN 280E), který se přidává do palivové nádrže při pravidelném servisu. Je zcela bezpečný pro všechny součásti palivového a výfukového systému. Bezpečný pro katalyzátory a lambda sondy. BG SUPERCHARGE II

PN 2026
pn2026

Dekarbonizace spalovacího a vstřikovacího systému. Stabilizátor paliva.

Speciální produkt pro kontinuální aditivaci benzínu při tankování, zabrání tvorbě úsad v celém palivovém systému. BG Superchange II zvyšuje výkon motoru, snižuje spotřebu paliva i emise výfukových plynů a podstatně snižuje problémy s jízdními vlastnostmi, způsobené úsadami. Zabraňuje tvorbě rzi a koroze a zajišťuje dlouhodobou stabilitu při skladování. Chrání součástí motoru proti škodlivým účinkům etanolu. Bezpečný pro katalyzátory a lambda sondy. Vynikající pro údržbu benzínových motorů s přímým vstřikováním. 

Jedno 177ml balení ošetří až 57 litrů benzínu.


BG THROTTLE BODY & INTAKE CLEANER

PN 406
pn406

Odstranění úsad z EGR a sacího systému

Excelentní přípravek pro efektivní odstranění karbonových úsad ze škrtící klapky, sání, ventilu regulace otáček a EGR ventilu. Obsahuje speciální látky, které působí lubrikačně a antikorozivně, je bezpečný pro katalyzátory a lambda sondy. BG ETHANOL FUEL SYSTEM DRIER

PN 281
pn281

Odstranění vody z paliva

Velmi efektivní odstraňovač vody z palivového systému. Současné pohonné hmoty jsou náchylné ke kontaminací vodou. To vede ke vzniku koroze palivového systému, nepravidelnému chodu motoru a rozšíření mikroorganismů, které zanášejí palivové filtry. V zimním období zapříčiňuje špatné starty a zamrzání systémů. Obsahuje bezpečné a velmi účinné látky, které absorbují nežádoucí vodu z paliva, která je následně spálena a odchází ve formě páry. Bezpečný pro katalyzátory a lambda sondy. 

Zážehový motor - jedno balení 355ml do palivové nádrže max 70 litrů. 
Vznětový motor do 3,25 cm3 - 8 ml přípravku na 1 litr nafty. 
Vznětový motor nad 3,5 cm3 - jedno balení 355 ml na 200 litrů nafty. 


BG MASS AIR FLOW SENSOR CLEANER

PN 4073
pn4073

Dekarbonizace váhy vzduchu

BG Mass Air Flow Sensor Cleaner je profesionální přípravek speciálně vytvořený pro absolutně bezpečnéa velice efektivní odstranění úsad ze senzoru váhy vzduchu. Efektivně a rychle odstraňuje úsady z tepelného drátu, plastových a gumových součástí. Po aplikaci se velice rychle odpařuje. Bezpečný pro katalyzátory a lambda sondu. Navrací motoru výkon, eliminuje jízdní problémy, snižuje spotřebu paliva a emise. 

Použijte při dekarbonizaci sacího systému, při výměně vzduchového filtru nebo každých 20 000 km.


BG ETHANOL CORROSION PREVENTER

PN 2126
pn2126

Preventivní servis, odstranění úsad, stabilizace paliva

BG 212 Ethanol Corrosion Preventer je unikátní přípravek do benzínu a paliva s obsahem etanolu (E85), která stabilizuje palivo v nádrži před degradací, korozí a vznikem oxidace po dobu 6 měsíců. Udržuje celý palivový systém bez úsad. Ochraňuje celý palivový systém před negativním působením etanolu. Snižuje karbonové úsady ve spalovacím prostoru, v teplé části turba a v EGR systému. Snižuje spotřebu paliva a emise. Zabraňuje špatnému chodu motoru. Bezpečný pro katalyzátory a lambda sondy.

Jedno balení 177ml na 60l paliva. 


BG ETHANOL FUEL SYSTEM DEFENDER

PN 213
pn213

Odstranění úsad a ochrana motoru

BG Ethanol Fuel System Defender je unikátní přísada do paliva, která neutralizuje kyseliny, udržuje palivový, vstřikovací a spalovací systém bez úsad, obsahuje speciální látky, které stabilizují palivo v nádrži, zabraňuje jeho oxidaci a předchází vzniku koroze. Je bezpečná pro všechny druhy katalyzátorů, lambda sondy a filtry pevných částic. 

Přidejte jedno balení 325 ml do plné nádrže každých 4 800 - 8 000km.