autochodura s.r.o.

PŮJČOVNA DODÁVEK
Autopůjčovna
Půjčovna dodávek s nejširším výběrem
více zde >
Autoservis
AKCE KLIMATIZACE 2020 NA POČKÁNÍ Detekce úniku chladiva a plnění klimatizací…
více zde >
Pneuservis
Kompletní a pohodlné řešení pneu a kol pro Vaše auto. Zajistíme…
více zde >
Automatická převodovka
Automatická převodovka Nefunguje automatická převodovka ve Vašem automobilu správně? Nebo…
více zde >
Renovace náprav
Zabýváme se renovací = repasí = opravy zadních náprav PEUGEOT, CITROËN,…
více zde >
Asistenční služby
Proč právě my? Jak to funguje v případě nehody? Po vytočení tel.čísla 721 721…
více zde >

Speciální produkty

BG speciální produkty pro servis palivového systému vznětových motorů
SPECCC

DFC PLUS HP EXTRA COLD WEATHER PERFORMANCE WITH CETANE IMPROVER

PN 238
pn238

Unikátní aditivum nafty pro extrémně nízké teploty -40°C. Velmi vysoká účinnost hned při studeném startu. Zabraňuje gelovatění a zamrznutí nafty, chrání systém před vznikem úsad, odstraňuje úsady. Zabraňuje zanášení systému při použití bionafty. Maže palivový systém a chrání před abrazivním opotřebením z paliva. Zvyšuje cetanové číslo, navrací výkon motoru, snižuje emise a spotřebu paliva. Směšuje se se všemi naftovými palivy, zejména v chladném počasí, neobsahuje alkohol, splňuje požadavky na nízký obsah síry. Bezpečný pro katalyzátor, filtr pevných částic a kyslíkové senzory. 


BG DFC PLUS DIESEL FUEL CONDITIONER

PN 23032
pn23032

Kondicionér nafty

BG DFC Plus je kondicionér nafty, který udržuje v čistotě vstřikovací systém i komponenty palivového systému, zabraňuje gelovatění paliva, minimalizuje zanášení vstřikovačů, snižuje množství výfukových plynů  a chrání součásti motoru proti rzi a korozi. Obsahuje speciální mazací látku pro ochranu pohyblivých součástí vstřikovacího systému při používání motorové nafty s nízkým obsahem síry. BG DFC Plus zabraňuje zamrzání nafty. Snadno se mísí se všemi druhy motorové nafty a je vynikající stabilizátor při skladování paliva. Bezpečný pro všechny katalyzátory a lambda sondy. Neobsahuje žádný alkohol. 

Jedno 946ml balení ošetří až 950 litrů nafty. Čtyři litry BG DFC Plus ošetří 3 800litrů nafty. Pro maximální výsledky je třeba ošetřit palivo před tím, než teplota klesne pod bod mrazu. 


BG DFC PLUS HP

PN 23232
pn23232

Kondicionér nafty pro vysokotlaké systémy

Profesionální přípravek vytvořený speciálně pro vysokotlaké vstřikovací systémy (Comon Rail). Zabraňuje tvorbě popela a karbonových úsad v palivovém systému. Zabraňuje zanášení palivového filtru, udržuje vstřikovací a palivový systém v úplné čistotě. Předchází tvorbě koroze, gelovatění nafty a odstraňuje vodu z nafty. Snižuje emise. Výrazně prodlužuje životnost vstřikovačů a celého palivového systému.

Jedno balení 946ml ošetří až 950 litrů nafty.


BG DFC WITH LUBRICITY

PN 2276
pn2276

Kondicionér nafty s lubrikantem vstřikování

Kondicionér nafty obsahuje speciální lubrikant, který efektivně maže vstřikovací systém a zabraňuje při užívání nízkosirné nafty poškozeníčerpadla a vstřikovačů. Multifunkční aditivum, které odstraňuje usazeniny z palivového systému a chrání před vznikem nových usazenin. Stabilizuje naftu před vznikem oxidace po dobu 6 měsíců. Čistí celý palivový systém, snižuje emise, prodlužuje životnost vstřikovacího a spalovacího systému, odstraňuje vodu z palivového systému, chrání systém před usazeninami a korozí. Absolutně bezpečný pro katalyzátory a filtry pevných částic. 

Jedno 177ml balení ošetří 450 litrů nafty.


BG DFC WITH LIBRICITY HP

PN 2256 
pn2256


Kondicionér nafty pro vysokotlaké systémy
Multifunkční aditivum nafty, které vytváří silný mazací film pro ochranu vstřikovačů, čerpadla a předchází jejich poškození nebo zadření. Velmi efektivně odstraňuje usazeniny z palivového systému, chrání před vznikem nových usazenin, a to i v nejmodernějších vysokotlakých systémech (Common Rail), kde vznikají vysoké teploty a degradace paliva. Zabraňuje zanášení a ucpání palivového filtru. Stabilizuje naftu před vznikem oxidace a gelovatěním po dobu 6 měsíců. Eliminuje nepříznivé účinky biosložky v palivu. Snižuje emise, spotřebu paliva, odstraňuje vodu z palivového systému, chrání systém před korozí. Působí preventivně před zanášením DPF filtrů.

Aplikace při každém tankování – jedno balení 177 ml vystačí na 400 l nafty.


BG DFC PLUS EASY TREAT

PN 2476
pn2476


Kondicionér nafty pro zimní období
Unikátní celoroční kondicionér nafty, který efektivně odstraňuje úsady z palivového systému, stabilizuje palivo v nádrži, předchází vzniku oxidace a koroze, navrací motoru výkon, snižuje emise. Obsahuje speciální lubrikant, který efektivně maže vstřikovací systém a zabraňuje při užívání nízkosirné nafty poškození čerpadla a vstřikovačů. V zimním období zabraňuje tvorbě parafinových krystalků, izoluje již vytvořené krystalky a tím zabraňuje zamrznutí systému, ucpání filtru a vstřikovacího systému. Absolutně bezpečný pro katalyzátory a filtry pevných částic.

Aplikace v zimním období při každém tankování – jedno balení 177 ml vystačí na 150 l nafty.


BG DFC PLUS FOR BIODIESEL

PN 2401
pn2401

Aditivum bionafty
Multifukční aditivum bez obsahu alkoholu pro všechny typy bionafty. Dlouhodobě stabilizuje palivo v nádrži a celém systému, vytváří nepřekonatelnou ochranu proti vzniku vlhkosti a koroze. Zabraňuje tvorbě úsad v palivové soustavě. Ochraňuje katalyzátory a filtry pevných částic. Zabraňuje gelovatění nafty v zimním období a degradaci nafty při odstavení stroje z provozu. Prodlužuje životnost vstřikovacího systému.

Jedno balení 946 ml na 900 litrů nafty.